Peak 

Gizlilik Politikası

PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.., gizliliginizi korumak konusunda kararlidir. Bu gizlilik bildirimi, PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.site ve sitelerinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarini açiklar. Bu Siteye erismeniz bu gizlilik bildiriminde tanimlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarini kabul ediyor oldugunuzu gösterir.

Bu bildirimde ve aksi belirtilmedikçe, Site üzerinde sagladiginiz kisisel bilgiler izniniz olmaksizin PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ve denetledigi yan kuruluslari ve bagli kuruluslari disinda paylasilmayacaktir.


Kisisel Bilgilerinizin Toplanmasi

Bu bilgileri, PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ..com.trye kayit olurken ya da PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ürünleri ve hizmetleri hakkinda bilgi alma, yarismalara katilma, e-posta haber bültenleri siparis etme, erisim sinirlamasi olan özel site veya hizmetlere katilma, bir etkinlik veya egitime kaydolma gibi talep ettiginiz bir islemi gerçeklestirmenize veya size hizmet saglamak için sizinle iletisim kurmamiza izin veren, sizi kisi olarak tanitan bilgilere (kisisel bilgiler) gerek duydugumuz zaman sizden isteriz. Topladigimiz kisisel bilgiler arasinda adiniz, unvaniniz, sirket veya kurulusunuzun adi, is e-posta adresiniz, is telefonunuz, is veya ev adresiniz ve is taniminizla ile ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkinda, Siteye erismek için kullandiginiz Internet servis saglayicisinin adi ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erisme tarihi ve saatiniz, Sitede bulundugunuz sirada eristiginiz sayfalar ve sitemize dogrudan baglanmanizi saglayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakim bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyilestirilmesi, egilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanilir.

Site kullanimi, üyeleri, ürünleri ve ilgili teknolojiler hakkindaki bilgileri ve haberleri paylasmak üzere PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.çalisanlari, uzmanlari ve sizinle es düzey kullanicilarla iletisime girme olanaklari saglar. PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ., e-posta adresinizin veya diger kisisel bilgilerinizin baskalari tarafindan toplanmasini, uygunsuz veya zararli amaçlar için kullanilmasini önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diger kisisel bilgilerinizi, yorumlar veya diger genel forumlarda açiklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarir.


Kisisel Bilgilerinizin Kullanimi

Sitede toplanan kisisel bilgiler, Sitenin isletilmesi ve istediginiz veya yetkilendirdiginiz hizmetlerin saglanmasi ya da islemlerin yerine getirilmesi için kullanilir.

PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.bu kullanimlari desteklemek üzere, müsterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diger ilgili PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ürünlerini veya hizmetlerini iyilestirmek ve ayni bilgileri tekrar tekrar girme geregini ortadan kaldirarak Sitenin kullanimini daha kolay hale getirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlariniza göre özellestirmek için kisisel bilgileri kullanabilir. PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ile iliskilerinizin dengeli sürmesini saglamak için, PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.tarafindan kullanilan bilgiler diger PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.hizmetleri tarafindan toplanan bilgilerle birlestirilebilir.

Kisisel bilgilerinizi, kritik güncellestirmeleri ve bildirimleri de içerecek sekilde, kullanmakta oldugunuz ürün veya hizmetler hakkinda önemli bilgiler saglamak için kullanabiliriz. Ayrica, izin vermeniz kosuluyla, size diger PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ürünleri ve hizmetleri hakkinda bilgiler gönderebilir ve/veya kendi ürünleri ve hizmetleri hakkinda bilgi gönderebilmeleri için bu bilgileri diger PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ortaklariyla paylasabiliriz.

Arastirma amaciyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birlestiririz ve bu bilgileri daha yararli içerik saglamak üzere toplu bir sekilde kullanabiliriz. PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.sitesinin giris sinirlamasi olan kimi bölümlerinde, kisisellestirilmis içerik saglamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kisisel bilgilerinizle birlestirebiliriz.

Tanitim e-postalari almayi kabul ettiginizde PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ., tiklattiginiz e-postalari izlemek için özellestirilmis baglantilar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satis bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kisisel bilgilerinizle iliskilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmaniza olanak veren, abonelik iptal baglantilari içerir.

PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ., kisisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiginde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ya da Siteye teblig edilen yasal islemlere uymak; (b) PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ve Web sitesi ailemizin haklarini ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.çalisanlarinin veya aracilarinin, PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ürünü kullananlarin veya kamu güvenligi açisindan acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduguna iyi niyetle kanaat getirdigi hallerde açiklayabilir.


Kisisel Bilgilerinize Erisim

Bu Sitede sagladiginiz kisisel bilgiler ve baglanti tercihlerinizi kendi sayfanizda inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Kisisel bilgileriniz görüntülenmeden önce, kullanici adi ve parolanizi girmeniz istenir.


Sayfanizda asagidakileri yapabilirsiniz:

PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.da bize vermis oldugunuz kisisel bilgileri görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.

nun size pazarlama bilgileri göndermesini isteyip istemediginizi belirtebilirsiniz.

Üçüncü taraflarin sizinle baglanti kurmasini isteyip istemediginizi belirtebilirsiniz.PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.üzerinde sunulan kimi hizmetler Profil Merkezinden erisilemeyen bilgiler toplayabilir. Ancak, bu türden durumlarda kisisel bilgilerinize, bu bildirimin sonunda açiklanan sekilde PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.ile baglanti kurarak veya söz konusu hizmet tarafindan açiklanan baska yollarla erisebilirsiniz.


Kisisel Bilgilerinizin Güvenligi

PEAK ELEKTRONİK SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ., kisisel bilgilerinizin güvenligini korumayi ilke edinmistir. Kisisel bilgilerinizi yetkisiz erisime, kullanima veya açiga çikmaya karsi korumak için çok çesitli güvenlik teknolojileri ve yordamlari kullaniriz. Örnegin, sagladiginiz bilgileri kontrol altindaki tesislerde bulunan ve sinirli erisimi olan bilgisayar sunucularinda depolariz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapilabilecek Degisiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncellestirebiliriz. Hizmeti kullanmaniz bu gizlilik bildirimini ve yapilabilecek güncellestirmeleri kabul ettiginiz anlamina gelir..